Foto4Fun


Organizacja ślubu jest nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli narzeczeni mają kłopot z wyborem odpowiedniej atrakcji dla gości. Można ich jednak zaskoczyć nietypową atrakcją. Foto4fun.com.pl oferuje wynajem mobilnej fotokabiny, która bez wątpienia, stanie się hitem każdej imprezy!
Fotobudka będzie idealną atrakcją na wesele, jeśli organizujesz je na Śląsku. Wynajem profesjonalnego urządzenia będzie nie tylko miłym zaskoczeniem dla gości, ale również okazją do utrwalenia niezapomnianych chwil. Firma umożliwia wybór tła zgodny z tematyką imprezy albo jednego z wielu dostępnych na Facebooku.
W zależności od preferencji możemy ustalić, jak chcemy, żeby wyglądały zdjęcia zaraz po ich wykonaniu. Zabawne rekwizyty to świetny sposób na urozmaicenie scenerii. Dodatkowo foto4fun stworzy ramkę z imionami pary młodej, żeby żaden z zaproszonych gości nie miał wątpliwości, kiedy i u kogo tak świetnie się bawił. Każde ze zrobionych zdjęć zostanie zgrane na płytę CD i wręczone nowożeńcom po zakończeniu ceremonii. Dla chętnych firma przygotowała również niespodziankę w postaci tak zwanej Księgi Gości. 

Utworzono: 2019-02-27

Fotobudka na wesele Śląsk

Zostaw Komentarz

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Adres: Jaworowa 4
Telefon: 697 553 652
Kod pocztowy: 42-500
Miejscowość: Będzin
NIP: 625-23-29-530Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy


WindBal

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Malaya Sp. z o.o.