Wulkan Profesjonalne Pokazy Pirotechniczne


Jednym z najpopularniejszych produktów dostępnych w ofercie sklepu internetowego Wulkan jest profesjonalny zestaw fajerwerków na prywatny użytek. Takie sztuczne ognie gwarantują niezapomniane doznania estetyczne na najwyższym poziomie, które z pewnością zachwycą wszystkich zgromadzonych gości. W ten sposób można uatrakcyjnić niejedno wydarzenie o charakterze rodzinnym czy typowo towarzyskim - urodziny, imieniny, wesele, event firmowy czy jubileusz. 

Plusem zakupu kompletu sztucznych ogni jest przystępna cena, która zrobi wrażenie na najbardziej wymagających klientach i nie nadwyręży domowego budżetu. Fajerwerki są bardzo proste w obsłudze - odpala się je za pomocą jednego lontu, a czas do momentu pierwszego wystrzału wynosi ok. piętnaście sekund. Wszystkie zasady bezpieczeństwa i prawidłowej obsługi są wyjaśniane przez przeszkoloną kadrę pirotechników. Są też dostępne w formie pisemnej.

Utworzono: 2019-01-18

Zestaw fajerwerków

Zostaw Komentarz





Użytkownik Martyna Nowakowska dodał komentarz Ocena 3
Zestaw fajerwerków oferowany przez firmę Wulkan według mnie jest bardzo ciekawy i uwielbiamy wystrzeliwać go co roku na sylwestra razem z dziećmi.
Opublikowano: 2019-05-22 12:00:43


Adres: Zastawna 4c
Telefon: + 48 503-875-550
Kod pocztowy: 83-000
Miejscowość: Pruszcz Gdański
NIP: 583-100-48-07



Oceń firmę (0 z 0 głosów)







Okoliczne Firmy


Hydro-Kreft

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Agroturystyka Koziołkowo