Eventomat


Znalezienie sali weselnej często stanowi duże wyzwanie. Wiele z nich jest zarezerwowana na kilka miesięcy wprzód, co dodatkowo utrudnia przygotowanie tego wyjątkowego dnia. A gdyby tak zrezygnować z dusznych murów i zdecydować się na organizację wesela w plenerze? Ryzyko? Niekoniecznie – jeśli korzysta się z oferty firmy ze strony eventomat.pl, zyskuje się pewność, że nawet nieprzyjazna aura nie będzie w stanie zaburzyć imprezy.

Wynajem namiotów weselnych to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które gwarantuje udane przyjęcie w plenerze. Pod takim zadaszeniem mogą się schować nie tylko goście, ale też obsługa cateringu, dzięki czemu namioty w pełni zastępują zwykłe sale weselne. Co więcej – można je rozstawić w niemal dowolnym miejscu, organizując przyjęcie w malowniczej okolicy. Specjaliści z tej firmy mają też sposoby na to, aby ustawić namioty nawet na nierównej powierzchni.

Jesteś zainteresowany taką opcją? Zgłoś się zatem do tej firmy! Doradzą Ci, jakie rozwiązanie jest najlepsze. Niewykluczone, że zaproponują też meble eventowe, nagłośnienie, a nawet parkiet taneczny!

Utworzono: 2019-09-19

Eventomat | Wynajem namiotów weselnych

Zostaw Komentarz

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Adres: Kazimierzowska 25
Telefon: 22 400 16 23
Kod pocztowy: 02-572
Miejscowość: Warszawa
NIP:Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy


JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Imprezy Integracyjne AMBIENTE