Go Stillo


Chcesz zrobić prezent swoim pracownikom i zamówić dla nich kubki z logo Twojej firmy oraz z ich imionami? Zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo produkcie, który posłuży Wam przez długi czas, a logo Twojej firmy będzie dobrze widoczne i nie zetrze się przez codzienne użytkowanie lub mycie w zmywarce? W takim razie polecamy Ci sprawdzić stronę internetową gostillo-kubki.pl i zapoznać się z ich szeroką ofertą. Znajdziesz tam fajne i bardzo praktyczne gadżety reklamowe. Możesz u nich zamówić dowolnej wielkości kubki z logo firmy lub reklamowe filiżanki, szklanki bądź kufle. 
Szeroka oferta firmy Go Stillo skierowana jest do dużych i małych firm, które szukają praktycznych i bardzo estetycznych gadżetów reklamowych. Zgłaszając się do nich, możesz mieć pewność, że wybierasz produkty wysokiej jakości, wykonane bardzo starannie i solidnie, z trwałym nadrukiem. Dzięki temu Twoje gadżety reklamowe będą naprawdę wysokiej jakości i posłużą Twoim pracownikom, Tobie i Waszym klientom przez bardzo długi czas. 

Utworzono: 2018-04-25

Kubki z logo firmy https://gostillo-kubki.pl/

Zostaw Komentarz

Użytkownik dimondit dodał komentarz Ocena 4
Kubki reklamowe od Go Stillo to dbałość o jakość wykonania połączona z rozsądną ceną. Taki gadżet można bez obaw podarować swoim klientom.
Opublikowano: 2019-03-14 11:19:48


Adres: Surzyńskiego 18
Telefon: 888 20 38 34
Kod pocztowy: 64-000
Miejscowość: Kościan
NIP: 698-160-38-46Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy


REHA BŁOCH

Tablitek

Nova Group Sp. z o.o.