Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej R Medyk


Zorganizowanie imprezy, w której wedle szacunków ma się bawić 25 000 ludzi, to prawdziwe wyzwanie, któremu mogą sprostać nieliczne osoby. Doświadczenie w tego typu procesach jest niezwykle istotne. Tylko ci, którzy mają już na koncie kilka większych eventów, mogą podjąć się takiego zadania. 

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak duża ilość obowiązków ciąży na organizatorach. I nie chodzi tylko o zapewnienie właściwych warunków dla zespołów, zadbanie o sprawny marketing, który przełoży się na zadowalającą frekwencję i zyski, ale również o szereg czynności mających na celu bezpieczeństwo uczestników. 

Jednym z nich jest zagwarantowanie opieki ratowniczo-lekarskiej. W przypadku tak dużych wydarzeń konieczne jest wynajęcie wykwalifikowanego koordynatora działań, który będzie nadzorował prawidłowość  działań. Oprócz tego trzeba podstawić jeden zespół ratowniczy, drugi z lekarzem, zapewnić trzy ratownicze patrole piesze oraz ustanowić punkt główny pomocy zdrowotnej. Sprawne zabezpieczenie medyczne imprez w Poznaniu oferuje R Medyk. 

Utworzono: 2020-03-16

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej R Medyk • Zabezpieczenie medyczne imprez poznań

Zostaw Komentarz

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Adres: Jarzębinowa 3
Telefon: 669 800 213
Kod pocztowy: 64-320
Miejscowość: Buk
NIP: 777-33-48-200Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy


REHA BŁOCH

Tablitek

Nova Group Sp. z o.o.