PasCom Sp. z o.o.


Działalność firmy PasCom Sp. z o.o. to dostarczanie na polski rynek narzędzi i technologii wspierających różne rodzaje branż, od logistyki po szeroko rozumianą budowlankę. Przedstawione w ofercie rozwiązania to wynik dostrzeżenia potrzeb rynkowych. Proponowane wsparcie pozwala na łatwiejszy i sprawniejszy monitoring przebiegu czasu pracy, w tym na bezproblemowe rozliczanie kart drogowych. 

Kadra firmy zaprasza do kontaktu przedstawicieli biznesowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i właścicieli przedsiębiorstw małych, średnich i dużych. Oprócz dostarczania samych narzędzi klient może skorzystać z rozbudowanego programu szkoleniowego. Dostępne opcje można łatwo personalizować.

Firma nie działa regionalnie, ale zachęca do zapoznania się z ofertą i skorzystania z niej przedsiębiorców z terenu całej Polski. Zapewnia indywidualne podejście i fachowe doradztwo zarówno na etapie doboru programu spełniającego oczekiwania klienta, jak i podczas jego wdrażania oraz użytkowania. 

Utworzono: 2022-06-12

Rozliczanie kart drogowych

Zostaw Komentarz

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Adres: Zwycięstwa 96/98
Telefon: 58 622 69 39
Kod pocztowy: 81-451
Miejscowość: Gdynia
NIP: 5862076015Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy


Agroturystyka Koziołkowo

Albex

Drukarnia Amicus