Poler-GRAND Rusztowanie


Podstawowe zestawy rusztowań są niezbędne do wszelkich prac na wysokościach. To od nich w głównej mierze zależy bezpieczeństwo pracowników. Sprzedaż profesjonalnych rusztowań, balustrad, drabinek i bramek oferuje rodzinna firma Poler-Grand w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu jest kierowana do firm budowlanych, konstrukcyjnych i tych, które zajmują się ocieplaniem budynków.

Czym charakteryzuje się rusztowanie choinkowe? Nazywane jest zamiennie klinowym. W systemie modułowym zapewnia bardzo szybki i łatwy sposób na stworzenie niezastąpionej powierzchni roboczej. Stojaki wyposażone we wpusty są pionowymi elementami rusztowania, a rygle wyposażone w kliny stanowią poziome elementy rusztowania. Tego typu system jest tak bezpieczny i skuteczny, że wyeliminował z użytkowania rusztowania rurowe. Oferowane rusztowania i ich elementy są zgodne z polskimi normami.

Utworzono: 2020-04-11

Rusztowanie choinkowe | Poler-GRAND Rusztowanie

Zostaw Komentarz

Użytkownik sadbear965 dodał komentarz Ocena 3
Uważam, że firma 'Poler-GRAND Rusztowanie' to dobry dostawca z branży budowlanej. Np. rusztowania choinkowe, które sprzedają są w dobrej cenie oraz jakości by każdy właściciel przedsiębiorstwa budowlanego chciał je mieć. :)
Opublikowano: 2020-06-16 13:55:06


Adres: Osada Kolejowa 12a
Telefon: +48 884-999-859
Kod pocztowy: 81-220
Miejscowość: Gdynia
NIP: -Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy


Agroturystyka Koziołkowo

Albex

Drukarnia Amicus