Salon Ślubny Poznań


Ci, którzy przygotowują się do ślubu, wiedzą, ile czasu zajmuje wybranie zespołu czy sali. Nie mniejszym problemem dla kobiet jest strój, ponieważ każda w takim dniu chciałaby prezentować się w sposób wyjątkowy. Jeśli do tej pory oglądałaś różne ślubne suknie w Poznaniu i żadna z nich nie mogłaby nosić miana "wyjątkowej", to warto, abyś odwiedziła stronę salonslubnypoznan.pl, gdzie oferowany jest duży wybór sukni ślubnych i nie tylko.

To tam znajdziesz zarówno klasyczne, jak i trochę bardziej zwariowane modele. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz dużą imprezę czy też kameralne spotkanie, to na pewno uda Ci się znaleźć suknię, w której poczujesz się w 100% kobietą. Oferowane są tam suknie typu princeska, z dekoltem, zabudowane, z koronką czy długim trenem. Dodatkowo w ofercie sklepu można znaleźć także dodatki ślubne i sukienki studniówkowe.

Utworzono: 2018-05-05

Ślubne suknie Poznań • http://www.salonslubnypoznan.pl/

Zostaw Komentarz

Użytkownik Gustaw Pawłowski dodał komentarz Ocena 3
Moja narzeczona zwiedziła niezliczoną ilość sklepów z sukniami ślubnymi i dopiero w Salonie Ślubnym dostała to, czego oczekiwała. Po pierwsze - profesjonalne i kulturalne podejście do klienta, po drugie - nastawienie typu "nie ma problemu, którego nie możemy rozwiązać" i po trzecie w końcu - wymarzoną suknię na nasz wielki dzień.
Opublikowano: 2018-05-14 13:05:36


Adres: Świebodzińska 19
Telefon: 721 048 714
Kod pocztowy: 60-162
Miejscowość: Poznań
NIP:Oceń firmę (0 z 0 głosów)Okoliczne Firmy


REHA BŁOCH

Tablitek

Nova Group Sp. z o.o.